Холдинг «ТКС» завершив перший етап впровадження програмних рішень для управління бізнесом

Холдинг„ТКС” (Трускавець) вже відомий своїми проектами у сфері нерухомості. Серед останніх підписаних угод — з французькою Auchan Group, яка планує у 2008 році відкрити три торгові центри в Україні (2 в Києві і 1 у Львові). Окрім того, холдинг будує низку готелів, супермаркетів в Західній Україні. Зокрема, ТКС представлений в таких містах як Трускавець, Львів, Дрогобич, Нововолинськ і Борислав.

На сьогодні проектний портфель компанії нараховує 14 завершених, перспективних та таких, що знаходяться у процесі становлення, проектів, загальною площею 156 500м. кв. (площа завершених проектів складає 65 000 м. кв., з них 30 000 м. кв. виконано у 2006 році).

Саме ТКС є першою девелоперською компанією в Україні, що почала впровадження рішення SAP. Ці програмні рішення дають змогу ефективно розподіляти усі ресурси компанії, в тому числі фінансові, людські та матеріальні.

На першому етапі впровадження було реалізовано такі завдання як управління проектами та графіком будівництва, ведення версій проектів, попередній аналіз та прийняття рішень про участь в інвестиційних проектах, бізнес-планування інвестиційних проектів (планування та перепланування витрат і фінансування, календарне планування), управління платежами, а також аналіз ходу проекту та діяльності виробничих підприємств холдингу. На даний момент завершується тестування реалізованої функціональності.

„Висока технологічна зрілість компанії ТКС демонструє прогресивні тенденції розвитку українського ринку: девелопери готові до збільшення прозорості бізнес-процесів, керівники компаній вбачають необхідність в підвищенні ефективності ведення проектів, а також чіткому розумінні того, куди йдуть гроші”, – говорить Олександр Мельніков, управляючий директор SAP Ukraine.

За словами Генерального директора холдингу Івана Торського, вибір системи, у першу чергу, було зумовлено наявністю галузевого рішення SAP для сфери будівництва та проектування (SAP for Engineering, Construction & Operations), що включає спеціалізовану функціональність для управління нерухомістю та готові професійні рішення, які дозволяють здійснювати оптимальний експрес NPV аналіз портфелю та, відповідно, у стислі терміни визначати привабливість проектів. Компанія також запропонує інвесторам можливість on-line доступу до звітності, що забезпечить цілковиту прозорість роботи холдингу.

Впровадження рішень SAP для управління інвестиційними проектами було розпочато холдингом «ТКС» на початку 2007 року. Закінчення всіх етапів проекту, яке включатиме також реалізацію оперативного управлінського обліку інвестиційних проектів та організаційного менеджменту й адміністрування персоналу, планується на березень 2008 року.

ДОВІДКА

Холдинг «ТКС» - провідна західноукраїнська девелоперська компанія, що працює в сфері комерційної та житлової нерухомості. Відповідно до повідомлення «Інтерфакс Україна» від 25 липня, компанією «ТКС» за організаційною підтримкою інвестиційної компанії Concorde Capital були розміщені глобальні депозитарні розписки (GDR) загальною сумою $36 млн. через The Bank of New York.

Компанія SAP є провідним у світі постачальником програмних рішень для управління бізнесом. Сьогодні більше 41 200 компаній, розташованих в понад 120 країнах світу, використовують у своїй роботі програмне забезпечення SAP – починаючи з рішень для підприємств середнього та малого бізнесу, і закінчуючи комплексними рішеннями для глобальних корпорацій.

EPAM Systems - найбільший розробник програмного забезпечення на замовлення та один з провідних гравців в сфері консалтингу в Центральній та Східній Європі. В штаті компанії понад 3000 спеціалістів, які реалізовують проекти в більш ніж 30 країнах світу. Компанія представлена в Україні (Київ, Харків), Росії, Білорусі, Вірменії, США, Угорщини, Великобританії, Німеччині.