Андрій Котельник, боксер
У дитинстві на Андрія ходив з друзями, вони в під’їздах знімали двері, брами. По них малювали. Чесно кажучи, я за цим лише спостерігав, оскільки не був настільки сильним, щоб брами знімати. Мені бракувало тоді фізичної сили (сміється). Зараз уже не бракує, однак уже вік не той, аби цим займатися. Більше на Андрія я приймав вітання, подарунки. Зізнаюся, 13 грудня мене більше людей вітає, аніж на день народження. Як святкую? Зазвичай з друзями у ресторані. Вечеряємо і розказуємо цікаві історії.

Андрій Ткачук, гравець Карпат
Я родом з Житомира і у нас не дуже то й прийнято робити якісь пакості на свято Андрія. Це більше поширено на заході України. Я більше підколював людей і отримував розіграші в свою сторону на перше квітня. Зокрема, одного разу дівчина, з якою я не довго зустрічався, сказала, що вагітна. Я спочатку повірив, однак лише потім збагнув, що це розіграш. Загалом, історій у мене було дуже багато. Більшість з них не для преси (сміється).

Андрій Тлумак, гравець Карпат (на фото)
Робив пакості ще в шкільному віці. В селі брами знімали і їх десь ховали. А так то нічого особливого. Цікавих історій пов’язаних зі святом Андрія у мене немає. Цього дня багато людей вітають. Схиляюся до думки, що більше людей пам’ятають коли свято Андрія, ніж коли у мене день народження. Свято Андрія – чудова можливість зустрітися з родичами, які часто приходять в гості.

Фото: profootball.in.ua