«Першою темою точно буде війна на Донбасі і те, як США можуть вплинути на ситуацію, яка склалась. Я думаю, що Зеленський буде запрошувати до розширення "Нормандського формату" та більшої інтеграції Штатів у цей переговорний процес, бо це єдина країна у світі, яка реально впливає на Росію», - сказав Олександр Кочетков.

«Звісно, що під час першої зустрічі президентів, як буває зазвичай, вони обговорять певні зобов’язання з нашого боку щодо підтримки нашого курсу євроінтеграції із перспективою вступу до НАТО. Зеленський це обов’язково зробить. Також точно буде йти мова про розширення військової співпраці. Тим більше, що подібні розмови вже велись на дещо нижчому рівні і їх обов’язково треба зафіксувати на рівні президентів. Ми хочемо отримати передусім зброю та гроші на оборону нашої держави. Я думаю, що діалог не обійдеться без теми розширення економічного співробітництва.

Якщо Дональд Трамп і Володимир Зеленський встигнуть це все обговорити, а ще краще прийняти якісь рішення, цього для початку буде цілком досить для подальшої тісної співпраці із сильним потенційним союзником», - підсумував аналітик.

Читайте також: Про що розмовлятимуть Трамп і Зеленський.