Віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань Микола Томенко вважає, що ускладнювати "і без того непрості російсько-українські відносини", обмінюючись дипломатичними нотами з приводу комп’ютерної гри "Операція Галичина", Україні не варто. Про це він сказав в інтерв’ю "Комсомольской правде в Украине".

"Якщо оцінювати комп’ютерну гру "Операція «Галичина" із суспільно-політичної точки зору, то вона, звичайно, переходить межу політкоректності", - сказав Томенко. "Але ускладнювати і без того непрості російсько-українські відносини, обмінюватися дипломатичними нотами і тому подібними проявами ворожості, здається, нема потреби", - зауважив він.

"Я думаю, що російським і українським політикам, вченим, політологам потрібно більше між собою спілкуватися, влаштовувати круглі столи, дискусії, подолати нарешті в наших відносинах "виборчий" синдром і співробітничати на принципах політичної коректності і пошани. Інакше ситуація із створенням комп’ютерної гри "Операція "Галичина" виглядає так, ніби російські політтехнологи, які під час президентських виборів в Україні працювали на провладного кандидата і зазнали фіаско, тепер хочуть відігратися за допомогою цієї іграшки, яка для них - своєрідна моральна компенсація", - зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ України вважає, що гру „Операція Галичина” необхідно негайно вилучити з продажу не тільки на території України, а розробників притягти до відповідальності.

Як повідомлялося, в російських, білоруських і українських інтернет-магазинах з’явилася комп’ютерна гра "Операція Галичина", де гравцям пропонується випробувати себе в ролі бійців російського спецназу, засланих для наведення ладу на Західній Україні.

proUA