Віце-прем'єр-міністр Микола Томенко проти довиборів по мажоритарних округах замість депутатів, які пішли у виконавчу владу. "Ми зробили застереження щодо депутатів-мажоритарників. Застереження має бути розглянуте Верховною Радою... щодо довиборів: ми їх проводимо або не проводимо. Моя особиста позиція - я критично ставлюся до цієї ідеї", - зазначив Томенко.

На його думку, проведення довиборів може затягтися настільки, що обрані депутати зможуть пропрацювати в Раді недовго. «Поки Верховна Рада прийме це рішення, поки це почнеться... Фактично ми обираємо депутатів... для того, щоб вони одержали штампи, що були депутатами. Бо вони прийдуть у Верховну Раду на кілька місяців. Можливо, на один, на два», - вважає Томенко.

Він заявив, що проблема суміщення депутатів, обраних за партійними списками, на рівні Кабінету Міністрів вирішена. "Залишається проблемою тільки виконання членами уряду", - сказав Томенко.

Депутати Юрій Ключковський і Віктор Пинзеник пропонують Раді зобов'язати Центральну виборчу комісію провести довибори по мажоритарних виборчих округах до червня.

Українські новини