Британський прем’єр-міністр Тоні Блер скасував дводенний візит Президента України Віктора Ющенка до Британії, який мав розпочатися 16 травня. Про це повідомила британська газета «Індепендент», передає Українська служба BBC.

Згідно із повідомленням, британська сторона повідомила українську про скасування візиту Ющенка лише за день до його початку.

Посольство України в Британії пояснило скасування візиту, як сказав один із дипломатів, «неуникними змінами в графіку британського прем’єра».

Блер наразі провадить свої останні на посаді прем’єра переговори з американським президентом Джорджем Бушем у Вашингтоні.

«Індепендент» стверджує, що візити до Сполучених Штатів згідно з протоколом готуються далеко заздалегідь, і називає ситуацію, що склалася, «серйозною дипломатичною образою». Газета припускає, що образу доведеться залагоджувати з Україною наступному британському прем’єр-міністрові.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Ющенко планував відвідати Велику Британію 16 – 17 травня. Забезпечити робочий візит Президента до Великої Британії було доручено Кабінету Міністрів України.

proUA

фото: www.yuschenko.com.ua