Керівництво телеканалу "Тоніс" привертає увагу до ситуації, яка склалася із наданням частот "Тонісу" в регіонах України. Представники каналу в листі до видання "Телекритика" стверджують, що ними було виконано все необхідне та витримано всі процедури, передбачені чинним законодавством України для прорахунку цілого ряду частот. Але пропри все, на своєму засіданні 8-го грудня 2004 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення розглянуло питання про визначення переможця на 16 частот, які було прораховано “Укрчастотнаглядом” за поданням каналу ТОНІС і прийняла безпрецедентне рішення, в результаті якого каналу не було надано у користування жодної частоти в регіонах України.

Подаємо листа в повному вигляді:

„Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не стомлюється говорити про те, як вона піклується про інтереси громадян країни і саме їх ставить в основу своєї політики ліцензування телеканалів. Не зважаючи на це, ліцензії у минули часи отримували тільки канали, які були у власності олігархічних кланів. Нинішня політика Нацради, де, принаймні, від парламенту представлена “четвірка” з до болю знайомими обличчями: Шевченко, Лебедєва, Понеділко та все той же Плаксюк продовжує старі “добрі” традиції, але вже під новими гаслами.

У той же час нинішні часи через безпринципну діяльність Нацради дають нові приклади епістолярної творчості мас. До каналу ТОНІС 17.06.05 з офіційним листом звернувся Джанкойський міський голови В.Б. Синицький, у якому повідомив: “Джанкой – одне з малих депресивних містечок України. Більшість мешканців – люди з невеликими доходами. З 40,5 тис. чол., які мешкають у місті – 13,5 тис. пенсіонери. Послугами кабельного телебачення... користується лише 1450 чол. Джанкойська міська рада звертається до вас з проханням транслювати у місті Джанкої програми каналу ТОНІС”.

Свого часу Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення при наданні ліцензії на право користування каналами мовлення затвердила концепцію ТОНІСа як національного телеканалу. Концепція містить план поступової розбудови, що передбачає прорахунок частот, необхідних для здійснення телевізійного мовлення в усіх регіонах України. Телеканалом ТОНІС було виконано все необхідне та витримано всі процедури, передбачені чинним законодавством України для прорахунку цілого ряду частот.

На своєму засіданні 8-го грудня 2004 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення розглянуло питання про визначення переможця на 16 частот, які було прораховано “Укрчастотнаглядом” за поданням каналу ТОНІС і прийняла безпрецедентне рішення, в результаті якого каналу не було надано у користування ЖОДНОЇ частоти в регіонах України. Напевне, Нацрада керується своєю відмінною від думки мешканців українських містечок логікою”.