Близько 30 приватних підприємців, які торгували по вул. Базарній, пікетували Рівненський міськвиконком з вимогою надати їм нові робочі місця.

Приватні підприємці пропонують створити торгівельні точки по вул. Шевченка, від вул. Пересопницької до вул. Сагайдачного. Пікетувальників не влаштовують умови, які були запропоновані їм на інших базарах Рівного. Торговці написали відповідне звернення до міського голови, під яким підписалися 86 осіб.

Напередодні пікетування торговці зустрілися з заступником міського голови Сергієм Васильчуком і начальником управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Ігорем Остапенком. На зустрічі йшлося про вибір місця торгівлі у зв’язку з реконструкцією вул. Базарної. На зустріч також були присутні керівники п’яти найбільших базарів міста. Директор МПП “Торговий центр” Ярослав Дикий погодився забрати всіх та навіть звільнити їх до кінця місяця від сплати ринкового збору. Керівники “Речового ринку”, “Моріону”, “Сагайдачний” також згодні забезпечити місцями бажаючих торгувати

Вголос