Під час останньої цьогоріч сесії Маріупольської міськради виникла словесна перепалка між чиновником та відомим вчителем через запитання про підвищення зарплати.

Інцидент стався днями, пише «Вчасно».

Секретар міськради Степан Махсма публічно образив відомого у місті вчителя музики Олексія Леонтьєва, який спробував порушити питання про підвищення зарплати працівникам музичних шкіл. Чиновник різко відмовив вчителю музики у виступі і сказав іти на своє робоче місце – торгувати цигарками.

«Ми з квітня боролися за підвищення зарплати, – розповів педагог. – Врешті-решт зарплату працівникам культури підняли на 50%, і чомусь на 90% підняли зарплату бухгалтерам, які працюють в сфері культури. А про вчителів музичних шкіл забули. Сьогодні зарплата вчителя музичної школи становить мінімальний оклад + 20% надбавка за престижність. Як наслідок, молодий спеціаліст, який закінчив музичну школу, закінчив музичне училище,  консерваторію, здобув вищу освіту і прийшов викладати в музичну школу,  отримує на руки 3700-3900 грн (тож вчителі змушені працювати на 1,5-2 ставки або шукати додаткову роботу».

Скандал на сессии госсовета

Опубліковано 0629.com.ua Середа, 26 грудня 2018 р.

Вчитель додав, що сесія міськради почалася із виступу обдарованих дітей-музикантів. Їм красиво вручили квіти і персональні стипендії. «Але чомусь не прозвучало жодного слова про тих педагогів, які допомогли розкрити ці таланти. На новий рік в місті буде багато музичних виступів, на це не шкодують бюджетних грошей. Але ніхто не думає про те, що на тому роялі, який був недавно куплений за мільйон триста тисяч гривень до філармонії, через 5 років просто не буде кому грати. Мене лякає майбутнє, яке отримають від нас у спадок наші діти».

Леонтьєв заявив, що й надалі боротиметься за підвищення зарплат вчителям музики у Маріуполі. Колеги його підтримують.