Це на близько 14% більше, ніж 2013-го, і в 15 разів більше, ніж 2008 року, пише «Puls Biznesu».

Експерти вважають, що збільшення числа людей, які відмовляються від американського громадянства, є результатом податкового законодавства країни.

Річ у тім, що США оподатковує прибутки своїх громадян, незалежно від того, де їх було отримано. Для американців, які живуть за кордоном, така процедура є дуже затратною, адже потрібно витрачати багато часу на оформлення документів і фактично платити податки двічі – у країні проживання та в скарбницю Сполучених Штатів.

Експерти зазначають, що кількість людей, які відмовляються від свого американського громадянства, може зрости ще більше. Однією з умов відмови від громадянства США є наявність паспорта іншої країни.

«З нашого погляду, світ ділиться на дві частини: люди, які відчайдушно намагаються отримати громадянство США, й особи, що зі всіх сил стараються його позбутися», – каже американський адвокат юридичної фірми «Butler Snow» Кріс Маклемор.

Американські юристи зазначають, що отримати американське громадянство непросто, однак позбутися його є значно складнішою процедурою.