У Мінську судитимуть 34-річну жінку С. через відмову здавати квартиру помічниці прокурора.

Про це повідомляє генеральна прокуратура Білорусі.

Згідно з матеріалами справи, жінка здала помічниці прокурора квартиру 21 липня 2020-го на два роки. Орендар «зобов'язання виконувала своєчасно і в повному обсязі».

При цьому пізніше господиня квартири в односторонньому порядку зажадала, щоб помічниця прокурора звільнила житло. За версією прокуратури, зробила вона це під впливом «Telegram-каналів та інших інтернет-ресурсів, в яких розміщувалися заклики до обмеження прав прокурорських працівників», які переслідували учасників протестів. Звинувачення вважає, що господиня квартири бажала прямо порушити права, свободи і законні інтереси співробітниці прокуратури через її посади.

Обвинувачена знаходиться під підпискою про невиїзд. За статтею про порушення рівноправності громадян їй може загрожувати позбавлення волі на строк до двох років, виправні роботи або штраф.

Нагадаємо, що 9 серпня 2020 року в Білорусі відбулися президентські вибори. ЦВК оголосила переможцем Олександра Лукашенка, опозиція не визнала цього. Після виборів в країні почалися протести, які тривали кілька місяців.

Читайте такожна сайті ІА Вголос: