У селищі Іванівка Херсонської області з центрального ставка врятували 5-річного хлопчика, який разом із батьком провалився під кригу. Чоловік загинув.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Херсонській області.

Відомо, що 32-річний батько разом із сином пішли кригою та провалилися. Намагаючись врятувати дитину, чоловік виштовхував хлопчика на кригу, але сам пішов під воду.

Це побачила місцева мешканка, яка зателефонувала рятувальникам. Водночас повз ставок на скутері проїжджав місцевий житель. Він стрибнув в ополонку та підтримував дитину до прибуття працівників ДСНС.

“Рятувальник, начальник 2-ї ДПРП, обережно підповз до місця події та кинув потерпілим мотузку. Після чого людей вдалось витягнути на берег та каретою швидкої доставлено до райлікарні”, – повідомили в управлінні.

Здоров’ю хлопчика та його рятівника загрози немає. На пошуки батька залучили водолазів Аварійно-рятувального загону обласної ДСНС.

На водоймах країни від початку 2020 року вже потонуло понад 40 людей. Найпоширенішою причиною загибелі на воді є саме недотримання правил поведінки на водоймах узимку. Раніше у ДСНС попередили українців про небезпечну тонку кригу на водоймах.

12 лютого о 16:23 на номер Служби «101» смт Іванівка зателефонувала місцева мешканка і повідомила, що на центральному…

Опубліковано Головне Управління ДСНС України у Херсонській області Четвер, 13 лютого 2020 р.