В Одесі правоохоронці повідомили про підозру старшому адміністратору готелю «Токіо Стар», де в ніч на 17 серпня під час пожежі загинуло 9 осіб.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області, передає “УНІАН”.

10 вересня прокурори спільно зі слідчими регіонального главку Нацполіції повідомили про підозру старшому адміністратору в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, з 2009 року ця громадянка працювала старшим адміністратором і, як фактичний керівник готелю, підпорядковувалася власникам приміщення, отримувала від них вказівки, звітувала про роботу установи.

До функціональних обов’язків громадянки входило вирішення питань, які пов’язані з пожежною безпекою закладу. З’ясовано, що діяльність готелю велася з грубим порушенням вимог пожежної безпеки.

Зокрема, фахівці ДСНС під час виїзду на об’єкт на початку липня 2019 року склали акт про неможливість проведення перевірки. Останнє полягало в тому, що, за інформацією адміністрації готелю, за цією адресою підприємство припинило господарську діяльність. За даними відомства, цього ж місяця в приміщенні пральні, яка фактично обслуговувала три готелі, почали спрацьовувати автомати захисту електрообладнання і плавитися розетки.

Нагадаємо, що раніше другому власнику повідомили про підозру.