Про це свідчить заява Трампа, оприлюднена на сайті Білого дому.

«Моя адміністрація очікує від Конгресу, що він не використовуватиме цей закон із недоліками таким чином, щоб завадити нашій важливій роботі з європейськими союзниками із вирішення конфлікту в Україні», - каже Трамп.

Гарант переконаний, що реалізація закону «не повинна порушувати наших зусиль, спрямованих на те, щоб санкції не позначилися на американському бізнесі, на наших друзях і союзниках».

До всього, Трамп стверджує, що закон має серйозні недоліки. Принаймні, у тому, що він посягає на повноваження виконавчої влади.

Нагадаємо, як писав Вголос Президент США Дональд Трамп затвердив санації проти Росії.  Закон передбачає запровадження додаткових санкцій у фінансовому й енергетичному секторах Росії, стосовно державних російських підприємств металургійної та гірничо-видобувної галузей, а також залізничного транспорту. Крім того, визначається покарання Росії через її дії в інформаційній галузі, в тому числі кіберзломи та атаки. Окремо в законі визначається необхідність покарання осіб, відповідальних за порушення прав людини на окупованих Росією територіях, а також осіб, які діють в інтересах оборонного та розвідувального секторів уряду РФ. Закон передбачає протидію російському проекту «Північний потік - 2».

Натомість ЄС може накласти санкції проти США, якщо постраждає через антиросійські.