Нинішній господар Білого дому офіційно оголосив про початок власної кампанії на президентських перегонах 2020 року.

З відповідною заявою він виступив на багатотисячному мітингу в Орландо, штат Флорида, повідомляє "Укрінформ".

"Ми продовжимо робити Америку великою знову, але потім ми, очевидно, збережемо Америку великою. Саме тому сьогодні ввечері я стою перед вами, щоб оголосити про офіційний початок моєї кампанії з перевиборів на посаду президента Сполучених Штатів", – наголосив Трамп.

Він пообіцяв, що "ніколи, ніколи не підведе" своїх виборців.

Традиційно для своїх виступів Трамп обрушився з критикою на демократів, а також на ліберальні ЗМІ, які не погоджуються з діями його кабінету. Він зі зневагою висловився про свого головного (за рейтингами соцопитувань) конкурента на майбутніх виборах Джо Байдена, назвавши його "заспаним Джо".

Крім того, Трамп звинуватив свого попередника Обаму в бездіяльності, коли той отримав інформацію про втручання росіян у вибори. А також згадав про скандал із листами Гілларі Клінтон, який посприяв його перевазі на попередніх виборах.

Трамп не оминув можливості похвалитися досягненнями в економіці та заявити, що США "стали виробником номер один" у сфері енергетики (хоча були найбільшим виробником нафти з 2011 року).

У мітингу в Орландо взяли участь віцепрезидент США Майк Пенс, який залишатиметься в команді Трампа на виборах, та інші представники чинної адміністрації.

У США для участі у президентських виборах 2020 року зареєструвалися 26 кандидатів: 24 від демократів і двоє від Республіканської партії, зокрема Дональд Трамп.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1141160822988771328