Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на «Reuters».

За інформацією джерел агентства у Білому домі, це розпорядження допоможе малому бізнесу купувати дешевшу медичну страховку з меншою кількістю послуг.

«Вартість Obamacare була обурливою, вона знищує абсолютно все, що відбувається після неї», – заявив Трамп.

Він також додав, що цей крок «був тільки початком» і його адміністрація зробить все можливе, щоб «скасувати Obamacare раз і назавжди». У той же час представники Демократичної партії заявили про готовність оскаржити це рішення в суді.

«Каліфорнія готова вести боротьбу в суді, щоб захистити доступні медичні послуги для своїх людей», – заявив каліфорнійський прокурор Ксавьє Бекерра.

Нагадаємо, в межах реформи охорони здоров'я, схваленої Конгресом у 2010 році, в США з 2014 року введено обов'язкове медичне страхування. Завдяки цьому кількість американців без медстрахівки знизилася до історичного мінімуму – менше 10 відсотків. В Республіканській партії різко критикували Obamacare з самого початку, вважаючи реформу неефективною і дорогою. В січні новий глава Білого дому Дональд Трамп підписав указ про початок процесу скасування медичної реформи Обами.

 

«Вголос»