Про це повідомляє Голос Америки.

Виступаючи в середу в Білиму домі, Трамп сказав, що протягом десятиріч Сполучені Штати дотримувался імміграційної політики, яка допускала наплив іноземців без відповідної професійної підготовки, і що нова система базуватиметься на кількості пунктів, яка для отримання «зеленої картки» братиме до уваги здатність іммігрантів розмовляти англійською мовою і можливості матеріального забезпечення свого життя.

«Це законодавство демонструє нашу турботу долею американських родин. –  сказав Трамп. – Воно ставить потреби американців на перше місце та інтереси Америки понад усе».

Як сказав президент, законодавство має на меті захистити «інтереси робітників з меншинних груп у змаганні за місця праці з новими іммігрантами» і дасть цим робітникам вищі заплати шляхом зменшення кількості некваліфікованих робітників, які прибувають до Сполучених Штатів.

Цього року сенатори Том Коттон і Дейвид Пердью запропонували закон про скорочення легальної імміграції з одного мільйона до 500 тисяч річно.

Законопроект, який ще не був розглянутий у Сенаті, також закликає до обмеження кількості членів родини, закінчення лотерейної програми для отримання візи, що зробить отримання «зеленої картки» дещо важчим.

Сенатор Коттон заявив, що лише один із п’ятнадцяти іммігрантів прибуває до Америки, маючи професійну підготовку, і що обмеження некваліфікованої робочої сили допоможе американським робітникам досягти вищого життєвого рівня і загально підтримає зростання економіки.

 

«Вголос»