Президент США Дональд Трамп доручив американському Міністерству фінансів розробити нові санкції щодо Туреччини, яка проводить військову операцію в Сирії.

Про це заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин, повідомляє Reuters.

За його словами, наразі санкції ще не введені. Зазначається, що це питання вирішиться після консультацій між президентом США, держсекретарем і міністром фінансів.

“Це дуже потужні санкції. Ми сподіваємося, що нам не потрібно їх використовувати, але ми можемо закрити турецьку економіку, якщо буде потрібно”, – повідомив Мнучин.

Нагадаємо, у середу, 8 жовтня, лідер турецької держави Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок транскордонної операції в Сирії, яка носить назву «Джерело миру».

9 жовтня, держсекретар при міністрі у справах Європи і закордонних справ Франції Амелі де Моншален заявила, що Париж, Лондон і Берлін закликали провести засідання Ради безпеки ООН, щоб обговорити ситуацію навколо військової операції Туреччини в Сирії.

Натомість лідер турецької держави Реджеп Таїп Ердоган поінформував про те, що Збройним силам Туреччини вдалось «ліквідувати 109 терористів» з моменту початку військової операції «Джерело миру» в Сирії.