Про це повідомляє ТСН із посиланням на CNN.

За його словами, Сполучені Штати дізнаються, що насправді сталося із саудівським журналістом Хашоггі, який 2 жовтня вирушив до генерального консульства Саудівської Аравії у турецькому Стамбулі, після чого зник.

“Наразі вони заперечують це, і вони сильно заперечують це. Чи можуть вони бути причетні до цього? Так”, – сказав Дональд Трамп, наголосивши, що його адміністрація буде дуже засмученою та розлючено, якщо участь Саудівської Аравії буде доведена.

Саудівська Аравія є цінним партнером Сполучених Штатів у персидському регіоні. До того ж особисто Трамп має бізнес-інтереси у країні, тому ситуація із Хашоггі є доволі незручною. Президент сказав, що вводити санкції – означає лишити людей, які працювали на його бізнес, без роботи, проте президент запевняє, що є інші шляхи “покарання” для Саудівської Аравії.

59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будівлю не впустили і через п’ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Вона пізніше сказала, що не довіряє цій інформації і не знає, де зараз перебуває журналіст.

Підкреслюється, що у журналіста були давні зв’язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана.