Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Коли я сказав у інтерв'ю, що Путін «не піде в Україну, так і запишіть», я мав на увазі: якщо я стану президентом. Він уже в Криму!» – написав Трамп у Твіттері.

«Отже, при всіх рішучих заявах Обами по Росії й Україні, росіяни вже захопили Крим і продовжують натиск. Ось що я сказав!» – додав Трамп.

Але він ніяк не прокоментував інших своїх заяв по Україні, зокрема, можливості визнати Крим як частину Росії, що викликало широке засудження в Україні й за її межами.

В інтерв'ю американському телеканалу ABC News, що вийшло в ефір у неділю, Дональд Трамп заявив, що особисто не причетний до того, що з програми Республіканської партії в останній момент вилучили пункт про необхідність підтримати Україну й летальними озброєннями для самозахисту.

«Він не піде в Україну... Так і запишіть», – сказав Трамп про Путіна.

На репліку ведучого, що Путін «уже там», Трамп погодився й заявив, що Україна й уся та частина світу складають «хаос» через політику Обами.

А на запитання ведучого про попередні заяви про можливість визнати «російський статус» Криму Трамп підтвердив: «Я з цим розберуся. Річ у тім, із того, що я чув, народ Криму захотів бути швидше з Росією, ніж там, де був. І це теж треба врахувати».

Дональд Трамп також додав, що в разі його президентства «ми будемо діяти краще й при цьому мати кращі відносини з Росією».

Раніше Трамп заявив, що необхідно враховувати думку жителів Криму в питанні про його територіальну приналежность. Мільярдер підтвердив, що в разі свого обрання, розгляне питання про визнання Криму російським.

В інтерв'ю ABC News Трамп також зазначив, що хотів би налагодити відносини з Росією.