Президент США Дональд Трамп заявив про те, що готовий до військової відповіді у разі якщо КНДР завдасть удару по американським базам на острові Гуам, – пише ТСН.

«Військові рішення зараз повністю запроваджені в дію, все заряджене і готове, якщо Пхеньян поведеться нерозсудливо. Сподіваюся, Кім Чен Ин знайде інший шлях!», – написав Трамп на своїй сторінці у Twitter.

Раніше ЗМІ сколихнули погрози КНДР завдати удару по американських базах на острові Гуам. Це чергове загострення відносин між США і КНДР, які постійно погіршуються з часу обрання Дональда Трампа президентом США. 

Як писав «Вголос», у Міноборони США заявили про те, що план превентивного удару по північнокорейських пускових установках вже підготовлений і буде виконаний у разі наказу президента США Дональда Трампа. У Пентагоні вважають, що якщо США дійсно спробують завдати удару по КНДР, то в операції будуть застосовані супутники, безпілотні літальні апарати, винищувачі і літаки-розвідники. Пріоритетними цілями стануть близько двох десятків майданчиків для запуску ракет, випробувальних комплексів і допоміжних будівель.