Про це Трамп заявив під час візиту на авіаносець Джеральд Форд, передає Укрінформ з посиланням на видання The Hill.

«Трамп зауважив журналістам, що він «не був обізнаний» про розмови Сешнса з послом Росії в США Сергієм Кисляком, натомість висловив переконання, що Сешнс ймовірно говорити правду в Сенаті під присягою», - вказано в публікації.

Коли президента запитали, чи повинен Сешнс взяти самовідвід від розслідування щодо втручання Росії в американські вибори президент відповів: «Я так не думаю».

Як відомо, у четвер розгорівся справжній скандал навколо Сешнса після того, як напередодні The Washington Post оприлюднила підтвердження двох його зустрічей під час президентської кампанії з послом Росії в Вашингтоні. Під час слухань у Сенаті щодо призначення на посаду генпрокурора Сешнс заявив, що не мав жодних контактів з росіянами.

Генпрокурор опинився під серйозним тиском як демократів, так і республіканців, які вимагали від нього відсторонення від «російського» розслідування, призначення спеціального прокурора та навіть відставки з посади. Сам же Сешнс допускає лише можливий самовідвід у розслідуванні російських зв'язків, «як тільки це буде доречним».