Про це повідомив речник адміністрації Дональда Трампа, передає DW.

«Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа направила Конгресу запит щодо парламентського розслідування діяльності його попередника. Білий дім цікавить, чи Барак Обама не зловживав «розслідувальними повноваженнями» виконавчої гілки влади під час виборів у 2016 році. Про це в неділю, 5 березня, написав речник Білого дому Шон Спайсер у соцмережі Twitter», - вказано в повідомленні.

Прес-секретар адміністрації Трампа уточнив, що «повідомлення про потенційно політично вмотивовані розслідування одразу перед виборами 2016 року дуже непокоять». Президент, за його словами, звернувся до профільних комітетів парламенту щодо включення цих питань до поточного розслідування «російського втручання». Спайсер підкреслив, що Трамп чи Білий дім не коментуватимуть справу аж до проведення відповідного розслідування.

Заява Білого дому пролунала на наступний день після того, як Трамп у низці дописів у соцмережі Twitter звинуватив Обаму в організації прослуховування офісів у нью-йоркській «Вежі Трампа» (Trump Tower). За даними президента, прослуховування начебто велося під час передвиборчої кампанії. У Обами відкинули звинувачення.