Про це він заявив на прес-конференції в рамках участі на саміті лідерів «Великої сімки» в регіоні Шарлєвуа (Квебек), що транслювалася на сайті Білого дому, повідомляє УНІАН.

Трамп зазначив, що вирушає до Сінгапуру на зустріч з лідером Корейською Народно-Демократичною Республікою Кім Чен Ином «з місією миру».

«Через декілька хвилин я відбуваю до Сінгапуру. Я братиму участь у місії миру», – наголосив Трамп. «Ми повинні добитися денуклеаризації (створення без’ядерної зони на Корейському півострові – УНІАН)», – наголосив Трамп.

Він додав, що необхідно добитися, аби Північна Корея стала «вражаючим місцем за дуже короткий період часу». «Ми із задоволенням відзначаємо все, що відбувається, ми цінуємо співпрацю з Північною Кореєю. Вони дійсно дуже добре співпрацюють з нами», - заявив Трамп.

Президент США додав, що зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином є дуже важливою для КНДР і Південної Кореї, Японії та всього світу. При цьому Трамп зауважив, що збирається на зустріч з лідером КНДР, який є «невідомою особистістю». «Люди багато чого не знають про нього. Я думаю, що він має намір здивувати…», – сказав він.

За словами Трампа, він вирушає на зустріч з Кім Чен Ином у позитивному настрої й дуже добре підготовленим.

Нагадаємо, США і Північна Корея проводять активну підготовку до зустрічі лідерів двох країн 12 червня в Сінгапурі