Транспортні проблеми Львова є наслідком некомпетентності чиновників Львівської міської ради. А “недолюбленість” деяких районів — свідчення того, що у своїй діяльності міський голова із командою керується винятково політичною доцільністю і піаром.

Про це у прямому ефірі “Народного толк-шоу” говорив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

“Сьогоднішня влада Львова “міряє” мікрорайони виборцями. У Рясному, наприклад, живе всього 30 тисяч виборців. А є мікрорайони, де живуть сотні тисяч виборців. Отому у Рясному проблеми не вирішуються роками, а в деякі райони і трамвайні колії прокладають”, – зазначив Веремчук.

За словами депутата, проблеми із громадським транспортом, які сьогодні є на Рясному, спричинені винятково поганими управлінськими рішеннями чиновників міської ради:

“Управлінням транспорту Львівської міської ради керують некомпетентні люди. Вони не мають відповідної освіти. Не можуть вже кілька років знайти перевізника на два маршрути, які мають курсувати у Рясне. Вони зменшують кількість транспортних засобів на тих маршрутах, що є. Ті маршрути, які потрібні людям, скасовують…Тобто вони сидять собі в кабінетах в режимі радянської “планової економіки” і вирішують самі собі не відомо що”.

Повний запис ефіру дивіться тут: