Про це він написав у своєму блозі.

За його словами, зараз киянам та всім іншим українцям нема чого сидіти вдома. Треба виходити на майдани, їхати до Києва.

«Потрібно негайно виводити на вулиці сотні, які мають почати брати під контроль відповідні державні споруди. Треба розпорошити сили «Беркуту» та інших силових підрозділів. Необхідно, щоб сотні, які вже сформовані, або формуються, під керівництвом відповідних опозиційних лідерів ішли на блокування Міністерства освіти, Міністерства культури, як головних осередків україножерства, Міністерства енергетики, де сидить Ставицький, що, як виглядає, є агентом впливу Москви, Міністерства внутрішніх справ, охорони здоров'я, Міністерства зборів і доходів, як головного кровопивцю, який знищує середній клас», – вважає Соскін.

На його думку, також «треба блокувати Національний банк і Соркіна, який разом з Арбузовим розбазарив золотовалютні запаси України, так, що ось-ось може обвалитися гривня».

«Молодь повинна негайно виходити на вулиці. Студенти, чому ви сидите вдома? Якщо Янукович і його банда переможе, то ви всі будете працювати в концтаборах, всіх пронумерують і поставлять на чоло печатку «власність Януковича», – обурюється політолог.

За його словами, потрібно, щоб колони автомайдану почали якомога більше їздити по центральним магістралям Києва. «Необхідно, щоб кияни, як і планувалось, вийшли на страйк. Потрібен політичний загальнонаціональний страйк, щоб зламати хребет правлячому режиму стаціонарного бандита. Потрібна повна паралізація руху транспорту на головних артеріях. Кияни мають вийти на пікетування Верховної Ради, Адміністрації Президента і міністерств», – додав Соскін.

«Революція входить у фінальну фазу розвитку. Чекати вже нема чого. Всі повинні вийти проти режиму, виконуючи 5 статтю Конституції України. Народ має стояти на сторожі своєї Конституції і захищати її від узурпаторів», – наголосив він.