- Зараз багато говорять, що будуть зміни до чинного законодавства, де буде введено акциз на бензин і підніметься, відповідно, ціна. Ті гроші будуть скеровані на будівництво та реконструкцію існуючих доріг. Будівництва потребують внутрішньосільські дороги, адже сільське населення також має транспорт, але безперешкодному пересуванню заважають проблеми з дорогами. Так, людина приїжджає у село, заишає машину десь на дорозі і доводиться йти пішки близько кілометра. Дороги – болюча проблема села.

За словами Хамана, для створення поточних проблем мешканців села потрібне створення комунального підприємства.

- Наступна проблема – підключення до глобальної мережі Інтернет громадських об'єктів у селах - сільської ради чи клубу, бібліотеки, школи, дитячого садка. Разом з підключенням до Інтернет-мережі планується встановити мережу Скайп, що дозволило , б, скажімо, безкоштовно спілкуватися з родиною із-закордону, - продовжу Михайло Хаман. - Таким чином, спілкування стало б ближчим. Для студентів Інтернет відкрив би можливість отримувати будь-яку інформацію, книжку чи реферат.

Наявні проблеми села - дороги, вуличне освітлення, встановлення Інтернету та організація сміття мають набути пріоритетності та фінансуватися з державного й обласного бюджетів. Саме їх вирішення наблизило б жителів сільських населених пунктів до рівня міського жителя. Треба повертатися обличчям до сільського жителя, оскільки село є нашим основним годувальником