Про це він розповів під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

«Їх рахунки, їх нерухомість – відомо, де це все знаходиться. Просто починається відповідна карна справа, вона відкривається. Є відповідна процедура Інтерполу. Накладається арешт на їх статки, як у Лазаренка було. Дуже легко їх знайти. І починається їх повернення. Аби було бажання у тих, хто це буде робити», – розповів Олег Соскін.

Як приклад він навів те, що Коломойський разом із Димінським знищили нафтопереробну галузь в Галичині.

«Особливо на Західній Україні я думаю, що з Димінським треба дуже серйозно розбиратися. Це є людина-руйнатор. Як йому це вдалося зробити, як він це робить, де його джерела фінансування, де його гроші, хто їх йому дає, чому це втаємничено, чому після себе він залишає всюди руїну»,– зазначив лідер УНКП.

Він додав, що в кожному випадку треба застосовувати окремий механізм санації, люстрації і інструментів відповідно до того, яку шкоду завдав тому чи іншому регіону певний представник «паразитичного бізнесу».

Також Олег Соскін зазначив, що обов’язково необхідно повернути у власність держави статки прем’єра Миколи Азарова.

«Азаров – це класичний бандократ. Зрозуміло, що всі його статки мають бути повернені. Зрозуміло, що його чекає буцегарня, тому що такої шкоди, якої він завдав, Україні за ці двадцять років ніхто ще не завдав. Навіть Янукович ще його не перевершив», – наголосив лідер УНКП.

Нагадаємо, Олег Соскін зареєстрований кандидатом до ВРУ по 117-му окрузі Львова від УНКП.