Політик побував у селах Жидачівського району: Ганнівці, Облазниця, Новошино, Бертишів, Кнісело, Лучани, Городище (Королівське) та Стрийського району: Йосиповичі, Стриганці, В. Стинава, Довголука, Колодниця, Грабовець, Розгірче, Горішнє, Заплатин, Пукеничі, Загірне.

«Вже вкотре переконуюся, що до людей ніхто з районної влади чи депутати різних рівнів не приїздять і не цікавляться їхніми проблемами, а це біда – ділиться своїми враженнями від спілкування з селянами Олег Канівець. – Треба відчувати пульс громади, взаємодіяти, прислухатися до людей і тоді лиш можна змінити плачевне становище села».

Олег Канівець зазначає: «На жаль, ми, українці вчимося не на чужих помилках, а набиваємо гулі на власних. Хочу переконати людей, що сьогодні на політичній карті України реальною силою, яка може змінити життя простих людей є об’єднана опозиція ВО «Батьківщина». Альтернативи, яка б зрушила з місця бандитську владу Януковича, що паразитує нині – немає. Проблеми, які озвучують люди, ще раз доводять, що бюджет має формуватися знизу до верху, а не навпаки і тоді кошти будуть на місцях, і тоді можна буде вирішити левову частку нагальних проблем – дороги, освітлення сільських вулиць, будівництво чи ремонт об’єктів культури, освіти. Це передбачено у програмі політичної сили, яка підтримала мою кандидатуру на виборах до Верховної ради та у моїй програмі, як депутата-мажоритарника».

Зазвичай люди діляться наболілим, озвучують нагальні проблеми. Подекуди вони дещо курйозні, от як у с. Лучани один пан попросив Олега Канівця купити і вкрутити лампочку бо у клубі молодь порозбивала. Є у цьому населеному пункті й більш важливіші проблеми – відсутність ФАПу. Молоді матусі бідкалися, що щеплення діточкам роблять у холодному Народному домі, який до речі теж потребує капітального ремонту. А от у с. Бертишів громада вболіває за церкву, якій у 2013 році виповниться 110 років і вона потребує ремонту. Є у цьому селі також проблема для школярів, яким доводиться на навчання добиратися у сусіднє село Баківці. У с. Горішнє, що на Стрийщині турбує громаду мізерний розмір компенсації від Моршинкурорту за видобування соляної ропи та є проблема з розчищенням річок, які становлять загрозу підтоплення. У с. В. Стинава відсутнє опалення в школі, клубі, медпункті. У с. Довголука необхідно перекрити школу та є потреба відкриття 2-ї групи садочка. Плідним був діалог у с. Загірне, де люди висловлювали велике обурення владою діючого президента України та звучали нотки розчарування і недовіри до будь-яких політичних партій. Надзвичайно приємно пройшла зустріч у с. Городище, Заплатин, Колодниця, Розгірче, Грабовець. А от у с. Пукеничі місцева мешканка Євгенія Екерт на завершення зустрічі прочитала молитву до Матінки Божої: яку сама написала.

О Матінко Божа і наша,
Прийми наші молитви і донеси своєму сину
Щоб спас і просвітив Україну.
Дай щоб зацвіла весела квітка Миру і Надії.
Ми твій образ, ми діти твої.
Дозволь нам ще й долі кращої зазнати,
Молим тя слізно о Всещедрая мати!
Ми будем тебе прославляти
Кожний день, щогодини,
Щоб простив нам Господь наші провини.
Ти є мостом всім до Бога, охорона в кожен час.
Ти є та небесна дорога,
По котрій зійшов Господь Спас.
О, Матінко Божа, тебе я молю
Дай Україні кращую долю.