Між тим, не всі «прогульники» роботи виявляються хворими. У числі найбільш незвичайних виправдань портал наводить такі: «У мого собаки трапився нервовий зрив», «Я подивився фільм «Голодні ігри» і так засмутився, що не зміг прийти на роботу», «Мою бабусю довелося ексгумувати для проведення поліцейського розслідування», «Мені стало погано через те, що я занадто багато читав», «Я випадково пофарбувала волосся в рудий колір», «Мене вкусила пташка», «У мене застряг палець у водопровідному крані».

Як виявилося, насправді 16% прогульників не йдуть на роботу, щоб виспатися, 34% – через те, що їм просто «не хочеться», 29% хочуть відпочити і розслабитися, 15 відсоткам терміново потрібно виконати якісь доручення, і лише у 22% працівників справді призначено прийом у лікаря.

Тим, хто вирішив скористатися «липовими» приводами щоб не ходити на роботу, варто проявляти обережність. За даними CareerBuilder, близько 30% роботодавців перевіряють, чи справді їхній співробітник хворіє, зателефонувавши йому додому або зажадавши принести лікарняний лист. А 17% начальників зізналися, що їм доводилося звільняти службовців за подібного роду обман.

Найпопулярнішим місяцем для прогулу роботи є грудень. І не лише тому, що саме в цьому місяці зазвичай настає епідемія грипу, але й тому, що в цей період багато людей вирішують, що робота заважає їм здійснювати різдвяні покупки.

В опитуванні брали участь майже 4 тисячі співробітників, а також близько 2,5 тисячі роботодавців.

Джерело: itar-tass.com