Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

«Таким собі різдвяно-новорічним «подарунком» для українського суспільства став указ Президента про призначення «нового-старого» Кабміну Азарова. Навряд чи суспільство очікувало призначення уряду реформаторів; уряду, який мав би забезпечити соціальні гарантії; який дбатиме про національні інтереси та демонструватиме державницьку позицію. Скоріше українці чекали повторного приходу «одноденок», які з‘явилися у владі, аби «роздерибанити» майно українців, вивезти вкрадене закордон, і працювати виключно на інтереси своєї «сім‘ї». Учора сталося саме так, як і передбачало українське суспільство. Було призначено маріонетковий уряд, який має нести відповідальність за всі 3 роки безчинств, які відбувалися в українській державі», – відзначив лідер «Свободи».

Олег Тягнибок спрогнозував, що «новий-старий» уряд буде недовговічний, він виконуватиме «перехідне» завдання, щоби за рік його склад було замінено іншими представниками влади – прицілом на наступні вибори.

«Цей уряд є не урядом реформаторів, а окупаційним урядом орди. Його завдання – збирати данину з тих, хто не входить в систему влади; тримати народ у страху і покорі (про що свідчать збільшення фінансування міліції прокуратури, судів). Цей уряд і далі буде продовжувати пригнічувати українців. Прикметно, що третина членів цього уряду – уродженці Російської Федерації. Так за квотою Кремля було перепризначено одіозного українофоба Табачніка, після чого українське суспільство не буде мати віри цьому уряду», – наголосив Тягнибок.

За його словами, фракція ВО «Свобода» вносить постанову про створення тимчасової слідчої комісії щодо ймовірного розкрадання 37 млрд. коштів, якими розпоряджалося міністерство освіти і науки минулого року. Замість того, щоби вкладати гроші в освіту, збільшувати кількість освітніх закладів, кількість шкіл стрімко зменшувалася, а українофобія процвітала в галузі освіти і науки.

«Відтак Табачнік на посаді очільника міністерства виконував пряме виконання Кремля щодо підриву та розчленування української держави», – підкреслив керівник фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді Олег Тягнибок.