Як інформує прес-служба ЛМР, дослідження проводилось у рамках створення Стратегії культурного розвитку міста до 2025 року дослідниками Центру вивчення громадської думки Інституту міста

На питання про те, чи займаються львів’яни певними видами культурно-мистецької діяльності, 31,1% мешканців дали ствердну відповідь: більшість із них вишивають, займаються виготовленням декору і прикрас та в’яжуть.

Свої творчі доробки львів’яни здебільшого представляють своїм родичам та друзям. 23,3% творчих мешканців міста презентують їх широкій громадськості на виставках, презентаціях, виставах, майстер-класах.

Згідно з результатами дослідження, львів’яни займаються творчою діяльністю, тому що це заспокоює і у такий спосіб вони відпочивають від своєї основної роботи. Більше третини опитаних творять, бо люблять бачити і відчувати результат своєї праці. Найпоширенішими серед львів’ян способами проявити себе є вишивання, вироблення декору та прикрас, а також малювання.

Щодо відвідування таких закладів як музеї, театри, галереї, концертні зали, кінотеатри, незалежні культурні інституції, то результати дослідження показують таку їх популярність серед львів’ян: раз на пів року більше третини опитаних відвідують театри, 27,5% - концертні зали і 20,3% львів’ян ходять у музеї.