Це не той Трікі, якого всі знали після "Maxinquaye" (1995). І це точно не тріп-хоп. І пекла за кожним кутком тут не знайдеш. Знайдеш набагато краще продовження альбому "Vulnerable" (2003). Заблюзовані, приджазовані, прифолковані, прифанковані треки, техно, африканські алюзії (+ оркестровка) з моментами тягучого хіп-хопу. Зазубрений рок і губна гармоніка блюзового місяця.

Самтаймс, пролітають штучки схожі на 1-й альбом Gnarls Barkley ("Council Estate"). Що в принципі, з огляду на наявність схожих карусельок на останньому альбомі подружки Трікі - Martina Topley Bird "The Blue God" (2008), виглядає дивно.

Альбом не дає передихнути перелітаючи з однієї крайність в іншу. Зазубрений лайф і крейзанута сексуальна харизма Трікі дасть йому фору в різних там рейтингах, де тьолкі голосують за якихось бредіків, орландіків і бекхемів. Баси, які так люблять всі французські електронщики і хаусмени (Justice), кардіографлять саундову карту своїми жирними мередіанами, в той час, коли голос Трікі підриває всю навколишню території на дикий розколбас.

Моментова тягучка тут проявляється тільки в "Past Mistake", ще раз доводячи всю геніальність "Hell is Round the Corner". "Coalition" в супроводі звуків кардіографічної машинки, жирних басів та оркестровки мейкають шикарний грувний трек з характерною Тріковою любов'ю до шиплячих і намьоками на останні досягнення Burial.

І як протиставлення груву "Coalition" - повітряно-акустичний трек "Cross to Bear" з тінями Portishead та гаражно-кислотний кавер на Кайлі "Slow". Добиває то всьо щастя приджазована і насичена етно-звучками диких пампасів "Baligaga" з салютом далекій Африці. Та якісь зовсім непотрібні намьокі на останній альбом Morcheeba і на ту ж Кайлі та Ніка Кейва.

Дуже сильний альбом одного з героїв цієї планети Трікі. Блюзові номера на місячній поверхні. Груву дофіга. І це точно не тріп-хоп. На щастя. Кульно, стьобно і нестримно.

1. Puppy Toy
2. Bacative
3. Joseph
4. Veronika
5. C'mon Baby
6. Council Estate
7. Past Mistake
8. Coalition
9. Cross to Bear
10. Slow
11. Baligaga
12. Far Away
13. School Gates