Володимир Зеленський представив дипломатам нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента у Facebook.

Зеленський зазначив, що працює з Пристайком чотири місяці і дуже задоволений роботою.

“Іноді є складні рішення, складні розмови, були дуже складні дзвінки… Були дзвінки з дуже складними людьми – нам потрібно було вирішувати в одну секунду. Я бачив, як це робив Вадим, – він мені дуже допомагав”, – додав президент.

Представляючи міністра, президент звернувся до дипломатів: “Вадиме Володимировичу, якщо щось не так, Ви мене виправте – потім, не при всіх людях”.

Зеленський пожартував: “Трішечки заздрю. У вас найкраще місце і найкраща будівля. Не бійтеся, ви не переїжджаєте – ми не хочемо захопити цю будівлю. Диктаторства в Україні немає”.

Крім того, президент сподівається, що з Пристайком дипломатія вийде на новий рівень.

У свою чергу, Пристайко також пожартував, що в нього є “коротка промова, хвилин на 45”, але він не буде її виголошувати, бо президент задав нову планку тривалості промов.

“Вадиме Олександровичу, перед вами лише частина нашого дипломатичного війська – ті, хто перебуває в тилу. Всі інші на передовій. Нас приблизно вдвічі більше на передовій. Наше військо навчене, дисципліноване, досвідчене, освічене і готове до застосування 24 години на добу, 7 днів, 365 днів. Будь ласка, розраховуйте на нас”, – зауважив президент.

Нагадаємо, що Зеленський з жартами представив нового очільника Рівненщини.