Ним стала ЗОШ №18, яка у фіналі обласного турніру з рахунком 2:0 обіграла шкільну команду села Черниці Миколаївського району.

Як і очікувалось, «Арена-Львів» подарувала глядачам відкриття фіналу обласного турніру. Музика, танці та бойовий гопак придавали свою атмосферу.Матч розпочався досить жваво. Команді 18-ої школи вдалось забити швидкий м’яч уже на 9-ій хвилині зустрічі До забитого м’яча, як і після нього, перевага львівських школярів була беззаперечною. Натомість гра хлопців з Миколаївщини була побудована від захисту на контратаках. В атаці свого успіхи вони не знайшли до завершення поєдинку. Та й моментів для взяття воріт у них майже не було.

Перша половина матчу, а це були не 45, а 30 хвилин, завершилися з перевагою львів’ян в один гол. Школярі та вболівальники на «Арені-Львів», які, до речі, приїхали сюди з усіх куточків Львівщини, чекали продовження свята.

Другий тайм матчу був емоційніший, ніж перший. У ньому був і гол, і вилучення, і небезпечні моменти. Зміцнити свою перевагу команді школи № 18 вдалося з пенальті. Після цього уже, мабуть, ні в кого не виникало сумнівів у тому хто переможе в грі та представлятиме Львівщину у наступному етапі змагань. Дива у матчі не сталося. Перемогу у матчі святкував сильніший.

Нагороджували переможців та переможених мер Львова Андрій Садовий, голова ФФУ Львівщини Ярослав Грисьо, заступник голови ЛОДА і голова оргкомітету Іван Груник.

Переможці матчу будуть змагатися за перемогу в 1/16 всеукраїнського Національного Кубку шкільного футболу «Євро-2012». Суперник нашої команди наразі невідомий.

Цікаві факти
-Львівський турнір проходив під патроном голови ЛОДА Михайла Костюка.
-Усі учасники турнірі отримають дипломи, підписані президентом ФФУ Григорієм Суркісом та віце-прем’єр міністром України Борисом Колесніковим.
-Фінал турніру Кубку шкільного футболу Євро-2012 пройде у Києві на НСК «Олімпійський».
-Участь у турнірі беруть школярі з усієї України, які не займаються футболом професійно. У Львівській області за місце під сонцем боролися 478 команд.