Про це інформує прес-служба ТРК «Львів».

Економічний Форум вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України, яка збирає членів урядів східно-європейських держав, політиків і фінансистів, експертів, лідерів міжнародного та вітчизняного бізнесу.

З кожним роком заходом зацікавлюється все більше представників іноземних держав, зокрема цього року беруть участь близько 600 учасників з понад двадцяти країни світу – Польщі, Росії, Угорщини, Словаччини, Білорусії, Румунії, Німеччини, Австрії, Італії, Китаю, Азербайджану, Узбекистану, Мексики, В’єтнаму, Іраку, Кіпру та інших.

З моменту свого заснування Львівський Міжнародний Економічний Форум став потужною національною та міжнародною платформою, відкритою для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних з конкурентоздатністю регіонів, їхнім економічним зростанням та стратегічним розвитком. Під час Форуму заплановано підписання рекордної кількості угод та меморандумів.

Також вперше працюватиме «Бізнес-алея», яка дозволить інвесторам одразу укладати відповідні угоди щодо реалізації інвестиційно-привабливих проектів. Серед головних тем: «Європейська інтеграція і українсько-європейське партнерство»; «Українська гостинність: культура, бізнес чи традиції?»; «Екотехнології – стратегії майбутнього»; «Індустріальні парки: успішний досвід Європи для України». Глядачі ТРК «Львів» зможуть отримати інформацію про Форум з «Новин» та прямих включень у п’ятницю об 11.30 год. – відкриття Форуму, 15.30 год. – конференція, 17.30 год. – підсумки.

Переглянути онлайн трансляцію та повтор ефіру можна на сайті www.lviv.tv в рубриці «Онлайн трансляція – ТБ».