Про це повідомила голова Львівської ОДА Ірина Сех.

«На наш заклик дати тимчасовий прихисток кримчанам, а пізніше – й жителям Донеччини й Луганщини відгукнулися керівники багатьох оздоровниць Трускавця. І зараз в цьому курортному місті перебувають переселенці й їх далі продовжують приймати. Тому мені прикро чути коментарі для ЗМІ заступника міського голови Трускавця Юрія Яворського про те, що місто відмовилося надати місця в пансіонатах переселенцям. Думаю, що ще прикріше це читати керівникам санаторіїв, які оселили в себе кримчан та донеччан. Причому переселенці там отримують найкращі умови – не тільки проживання й харчування, а й оздоровчі процедури», – зазначила Ірина Сех.

У санаторії «Женева» прийняли шахтарів, які врятувалися з полону сепаратистів – Олександра Вовка та Олександра Гурова з родиною. В «Бескиді» розмістили п’ятьох донеччан, яких ув’язнили сепаратисти за допомогу українським військовим. Також переселенців прихистили санаторії «Джерело» та «Нафтуся Прикарпаття».

«Ми вдячні керівникам цих закладів за розуміння ситуації, адже поселяли людей вони безкоштовно, не сподіваючись, чи буде за це якесь відшкодування», – додала голова ОДА.