22 листопада Трускавецька міська рада прийняла рішення виловити недовіру ЦВК та визнати президентом Віктора Ющенка.
Про це „Контекст-медіа” повідомили в управлінні з питань внутрішньої політики Львівської ОДА.
Трускавецька міська рада прийняла рішення просити Верховну Раду України визнати законно обраним Президентом України Віктора Ющенка, висловити недовіру ЦВК у зв’язку з фальсифікацією виборів, вимагати негайного скасування результатів виборів на дільницях, де були допущені порушення Закону України “Про вибори Президента України”.
„Шановні працівники правоохоронних органів! Трускавецька міська рада щиро дякує Вам за дотримання законності під час виборів Президента України. Завдяки Вашим діям вдалося не допустити правопорушень, що планувалися на виборчих дільницях Трускавця.
Ми переконані, що Ви і надалі стоятимете на службі українського народу і не допустите вчинити державний переворот і будь-яким чином утримати владу в Україні. Ми впевнені, що у цей доленосний для України час Ви будете разом з народом, не допустите порушень Конституції України, і не виконуватимете злочинних наказів, що протиставлятимуть Вас волі народу”, — йдеться у зверненні.
22 листопада перед Трускавецькою міською радою відбулось багатотисячне віче виборців і гостей міста на підтримку народного кандидата у Президенти України Віктора Ющенка