Вілла «Христина» - новий 4-зірковий об’єкт найбільшого в місті санаторно-курортного підприємства ЗАТ «Трускавецькурорт». У віллі 27 комфортабельних номерів, над інтер’єром яких працювали найкращі європейські дизайнери. Номери обставлені меблями, виконаними із цінних порід деревини, об лаштовані сучасною технікою із надійними сейфами. Неподалік від вілли знаходяться основні місця паломництва туристів: центральний кювет мінеральних вод, сучасний медичний центр «Мед-Палас», а також мальовничий міський парк.

Вілла «Христина» являє собою складний сучасний технологічний комплекс вирішень, який повинен водночас спростити і зробити максимально приємним перебування відпочиваючих у своїх стінах. Тут і система автономного енергозбереження та енергозабезпечення, високоякісна система безпеки і доступу до номерів від лідерів ринку, - наприклад, система доступу Vingcard і система «все в одній точці».

Усі послуги ЗАТ «Трускавецькурорт» можна замовити на рецепції вілли «Христина»: починаючи від сніданку і свіжої преси в номер до діагностики і процедур.

Нещодавно зданий в експлуатацію сучасний медичний SPA центр 4* - «Мед-Палас» одну з найбільших водолікарень Європи, оснащену сучасною медичною технікою в якій на високому рівні надається близько 100 оздоровчих процедур.

Спа-центр продовжує вікові традиції «оздоровлення через воду». Широкий спектр послуг центру включає в себе різноманітні програми гідро- і таласотерапії, косметології і догляду за тілом з використанням сучасного обладнання і технологій. На території СПА-центру також розташовані: 2 басейни, ванни-джакузі, комплекс саун і бань, тренажерний і фітнес зали, фітобар.

ЗАТ «Трускавецькурорт» найпотужніший санаторно-курортний комплекс на території Трускавця. У 2003 і 2005 роках Генеральною Асамблеєю Всесвітньої Асоціації водолікування та кліматолікування FEMTEC визнано «Трускавецькурорт» найкращою структурою за його відповідність усім світовим стандартам та видатні успіхи в лікуванні та прийомі відпочиваючих, у 2007 році у конкурсі Національний бізнес рейтинг «Трускавецькурорт» було відзначено лідером галузі за критеріями «Чистий прибуток» та «Обсяг реалізації продукції».

До складу «Трускавецькурорт» входять 7 санаторіїв: «Каштан», «Берізка», «Весна», «Кристал», «Алмаз», «Рубін», «Янтар», вілли, 19 свердловин та 2 бювети мінеральних вод, палац культури, ресторан, 3 медичних центри тощо.

Підприємство є монополістом по ослуговуванню джерел мінеральних вод, в тому числі «Нафтусі». Ємність номерного фонду «Трускавецькурорту» становить 4100 місць, що дозволяє контролювати майже половину ринку санаторно-курортних послуг міста та пропонувати послуги широкому колу відпочиваючих.

На даний час втілюється комплексна програма вкладення інвестицій у будівництво і реконструкцію об’єктів товариства, яка розрахована до 2011 року. Концепція розроблена компанією «Deloitte & Touche» і спрямована до міжнародних стандартів функціонування, зокрема відкриття сектора VIP котеджів на 150 номерів, 4* санаторію «Каштан PALACE» на 250 номерів та ін.