Трускавецький міський осередок Української Народної Партії вважає, що місцевий осередок партії „Батьківщина” зробив помилку, коли вирішив підтримати міського голову Трускавця Лева Грицака.
Про це сказав у п’ятницю на прес-конференції голова Трускавецького міського осередку УНП Олег Ковальчин.
Зрештою, на його думку, підтримка Лева Грицака є не колегіальним рішенням ради „Батьківщини”, а лише її місцевого лідера Руслана Крамара.
Олег Ковальчин сказав, що заяви прихильників нині діючого міського голови Трускавця про те, що місцева опозиція в складі членів УНП розпочала завчасну передвиборчу кампанію на „мерське крісло”, насправді свідчить про те, що це саме вони уже почали працювати на майбутні вибори.
Ковальчин висловив впевненість, що з „Батьківщиною” як політичною силою УНП продовжить співпрацю.
Як повідомляло агентство, голова Трускавецького міського осередку „Батьківщини” Руслан Крамар у п’ятницю заявив про підтримку „Батьківщиною” міського голови Трускавця Лева Грицака.
Місцева опозиція закидає Грицаку зловживання службовим становищем, зокрема фальсифікацію ухвали міської ради про надання в оренду одеській фірмі „Альфа-Плюс” 136,7 га. За цим фактом фракція „Сила Народу” в Трускавецькій міськраді звернулася в Генпрокуратуру.
Міський голова запевняє, що звинувачення безпідставні і скеровані на те, щоб зірвати виконання програми покращення водопостачання в Трускавці, яку взалося проінвестувати „Альфа-Плюс”.
Прихильні до Лева Грицака кола вважають, що УНП „проштовхує” на посаду міського голови Трускавця голову місцевого осередку ВГО „Наша Україна” Ігоря Пілька.
22 жовтня 2004 року Трускавецька міська рада вирішила створити ТОВ „Трускавецький водоканал”, учасником якого є Трускавецька міська рада (51%) і ТОВ „Альфа-Плюс” (49%).
19 листопада 2004 р. Трускавецька міська рада вирішила надати „Альфа-Плюс” в оренду терміном на 49 років з правом викупу та передачі в суборенду земельну ділянку площею 136,7 га для створення рекреаційної зони, кварталу громадської і житлової забудови та облаштування системи водопостачання міста за рахунок земель міськради, що не надані в користування.
Лев Грицак обраний на посаду міського голови Трускавця в 2002 році.