Як поінформувало джерело, станом на сьогодні поповнити ряди Партії регіонів у новому парламенті вирішили троє депутатів, обраних на мажоритарних округах Волинської області.

«Нині відомо, що заяви на вступ до фракції Партії регіонів у Верховній Раді написали Сергій Мартиняк, Ігор Єремеєв та Степан Івахів, які здобули перемогу у якості нібито самовисуванців. Хоча насправді підтримувалися владою. Всі вони є місцевими олігархами. Тому, очевидно, що одним з мотивів приєднатися до Партії регіонів для Мартиняка, Івахіва та Єремеєва стали бізнесові «аргументи», - зазначило джерело.

Дещо інакша ситуація з Ігорем Палицею, який також належить до числа олігархічного бізнесу та який був обраний від міста Луцьк.

«За Ігорем Палицею стоїть відомий олігарх Ігор Коломойський. Це дуже потужна олігархічна група. Тому Ігор Палиця може собі дозволити не писати заяву на вступ у Партію регіонів у новій Верховній Раді. На даний момент, він цього не робив. Однак, це зовсім не означає, що Ігор Палиця не стане ситуативним прихильником влади. Його попередня робота у парламенті в якості політичної «тушки» показує, що за основні питання він голосував так, як це потрібно регіоналам. Тому Палиця формально може і не вступати у Партію регіонів, але це зовсім не завадить йому підтримувати цю владу».