Про це сьогодні на прес-конференції розповіла начальник управління культури Львівської міськради Ірина Подоляк, інформує кореспондент Вголосу.

«31 грудня закінчився контракт директора Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки і з 1 січня в.о. призначений пан Расказов (Геннадій – Вголос). Не маючи стійких переконань в тому, кого управління культури може призначити однозначно своїм рішенням директором цього театру, тому ми вирішили з сьогоднішнього дня оголосити про відбір кандидатів на цю вакантну посаду», – сказала Подоляк. 

В інших двох театрах, Першому українському театрі для дітей та юнацтва, а також Львівському академічному молодіжному театрі ім. Леся Курбаса, керівники перебувають на посадах виконуючих обов’язків.

«Ми поспілкувались з театрами і для того, аби підписати контракт з тими керівниками чи іншими, ми теж проведемо конкурс на посаду», – зауважила посадовець.

Кожен із претендентів на посаду директора повинен відповідати таким кваліфікаційним вимогам:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки, післядипломна освіта в галузі управління та стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у відборі, повинні до 13 лютого 2014 року подати на ім’я начальника управління культури такі документи: резюме; копії документів про освіту; стратегічний план розвитку установи на три театральні сезони 2014 року; три рекомендаційні листи; мотиваційний лист.

Вказані документи потрібно надіслати на електронну адресу управління культури ЛМР.

Відбір, за словами Подоляк, проходитиме в три етапи: відбір документів; публічні презентації кандидатами стратегічних планів розвитку установи; співбесіда.