У швейцарському Цюриху в п'ятницю, 31 травня, три людини загинули внаслідок захоплення заручників 60-річним чоловіком.

Про це повідомляє «Обозреватель» із посиланням на прес-службу місцевої поліції.

Зазначається, що близько п'ятої ранку в Центр екстреного виклику поліції звернулася жінка, попросивши про допомогу. Також в поліцію надійшов інший дзвінок, де повідомлялося, що в сусідньому будинку хтось кричить і волає про допомогу.

Поліцейські прибули на місце виклику, де встановили контакт з чоловіком, який спілкувався з ними через вікно. Він стверджував, що у нього в заручниках дві жінки, і погрожував застрелити їх, якщо поліція негайно не відступить. На місце події прибули спеціальні сили поліції та переговорники.

Поліція вела переговори більше трьох годин, до пів на дев'яту ранку. Чоловік уже навіть заявив, що здасться і відпустить заручниць. Але у квартирі пролунали постріли, і поліція штурмом узяла квартиру.

У приміщенні поліцейські знайшли тяжкопоранених двох жінок і чоловіка. Незважаючи на негайні спроби реанімації, всі троє загинули на місці. Ймовірне знаряддя вбивства – пістолет – було вилучено.

Прокуратура і поліція кантону Цюрих ведуть розслідування події. Про мотиви злочинця не повідомляється. За даними поліції, йдеться про громадянина Швейцарії. Загиблим жінкам було 34 і 38 років.