Три тисячі меблів, матраців, тренажерів для реабілітації, дорогого обладнання з Європи у 12 лікарень Львівщини та ще у три медзаклади за межами області впродовж 2020 року доставили волонтери "Народної Самооборони" Львівщини та активісти "ВАРТИ".

Як зазначають, це тільки підрахунок по крупних партіях допомоги: майже 680 багатофункціональних ліжок, 808 ортопедичних матраців, понад 460 тумб, близько 140 інвалідних візків і ролаторів, а ще столи, шафи.

Також вдалося дістати для львівських лікарів близько 140 штук різного технічного обладнання, яке допоможе рятувати життя: інкубатори для немовлят, дефібрилятори, коагулятори, операційні мікроскопи, апарати Куса, наркозно-дихальні та дихальні апарати, апарати УЗД.

Ще добра тисяча речей назбирається, якщо перерахувати "дрібнички" - численні коробки з різним приладдям, стійками, столиками, ванночками, постіллю і так далі.

"Це фантастичні цифри. Волонтери "Народної Самооборони" Львівщини вже майже сім років у партнерстві з європейськими донорами підтримують львівські лікарні. І зменшувати оберти наразі не є на часі. Адже потреб у медиків дуже багато. Переконуюся в цьому щоразу, коли буваю в лікарнях, спілкуюся з їх працівниками. І щоб у волонтерів поменшало роботи, потрібно, аби влада кардинально змінила пріоритети у фінансуванні, підходи до розвитку охорони здоров’я. Саме таке завдання є для мене та всієї нашої фракції пріоритетним у новій каденції", - говорить керівник "Народної Самооборони" Львівщини, депутат ЛМР від фракції "ВАРТА" Валерій Веремчук.

Зазначимо, що цього року, особливу увагу приділили Львівській лікарні швидкої допомоги, яка є однією з тих, що приймає хворих на коронавірус. Сюди за рік доставили з Німеччини близько 10 вантажів з допомогою. Крайня передача відбулася 21 грудня, коли привезли 306 ортопедичних матраців.

Також зауважимо, що фракція "ВАРТА" виступили з ініціативою, щоб у ЛМР нарешті створили профільну депутатську комісію з питань охорони здоров’я.