Команда президента Володимира Зеленського застосовує примітивну політтехнологію: цар хороший, бояри – погані. Тобто вдає, нібито всі проблеми держави – справа рук оточення глави держави, а сам він – ідеальний. Таким чином ЗЕ-команда намагається втриматися при владі.

На цьому в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” наголосив очільник Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук.

“Уряд України – це Уряд Зеленського. Верховна Рада України, а саме її більшість, – це партія Зеленського. Абсолютно вся вертикаль державної влади, силові структури – станом на зараз належать Зеленському. Тому мене дуже дивує, коли представники “Слуги народу” заявляють, що їм бракує якихось голосів, якісь дискусії починають розводити… Як дискусії, якщо у вас – абсолютна ЗЕ-команда?!” – обурився Мельничук.

Разом з тим, політик розповів, якої мети добивається влада такими заявами.

“Зеленський побачить тотальну недовіру до Уряду – і призначить нових людей зі своєї ЗЕ-команди. У них знову буде високий рейтинг довіри, а потім він знову абсолютно впаде. Ця маніпулятивна технологія продовжуватиметься. І все заради того, щоб у кінці каденції застосувати ту саму технологію, яку вже застосовує мер Львова Андрій Садовий. Щоб заявити: я вже не хочу бути президентом, я не хочу йти на наступну каденцію, але ж нема кому замість мене – тож мушу! Щоби робити видимість, нібито всі довкола просять його піти на наступний термін. Це примітивна технологія, успіх якої залежить лише від одного: чи ми з вами будемо думати своєю головою”, – зазначив Любомир Мельничук.