Про це повідомляє УНІАН.

«Велике спасибі росіянам. Ми вважаємо себе росіянами, частиною великого «русского міра». Більш того, ми вважаємо, що Новоросія – це краща частина Росії», – заявив Царьов.

Як заявив Царьов, «ми живемо з думками про Росію – там люди стоять і живуть і дуже сподіваються на вашу допомогу».

При цьому він зазначив, що допомога вже надається не тільки від уряду РФ, зовнішньополітичних відомств, а також від рядових росіян.

«Коли у мене спалили будинок (у Дніпропетровську – ред.), я одержав стільки пропозицій пожити у когось. Якби я пожив у кожному з них (будинків – ред.), будинок мені не знадобилося б ніколи»,– сказав Царьов.

За його словами, «для нас, коли йде війна», дуже важлива допомога МЗС Росії, Ради Федерації Росії і гуманітарна допомога. Він зазначив, що люди «звикають жити в умовах війни під вибухами», хоча виїжджає багато хто, але далеко не всі.

«Йде війна, але люди живуть – народжуються діти, справляють весілля, видаються свідоцтва, будується держава», – сказав Царьов і додав, що так звані «ЛНР» і «ДНР» об'єдналися, оскільки «удвох вони сильніші, ніж окремо».

«Писатимемо історію Новоросії для того, щоб 1 вересня в школах була ця історія. Цього року 250 років з того часу, коли Катерина заснувала новоросійську губернію і заклала ці землі. Це, безперечно, велика подія», – розповів Царьов.

Як писав «Вголос», вчора так званий парламент Новоросії вирішили провести конкурс на держсимволіку – гімн, прапор, герб і шкільний підручник з історії.