Колишній очільник міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  Тимофій Милованов повідомив, що відмовився очолити міністерство агропромислового комплексу в новому Кабміні.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Милованов зазначив, що однією з головних підстав для прийняття такого рішення є те, що в уряді змінилися підходи до розвитку економіки.

Він зазначив, що за час його роботи , він та команда розпочали низку необхідних реформ та змін, які вже давно були необхідні Україні, тобто вперше за багато років так би мовити перезапустили державу.

Зокрема йдеться про ринок землі, приватизацію, створення системи залучення інвестицій, зміну трудового законодавства тощо.

Проте Милованов додав, що для нього є важливими розбудова інституцій, розвиток ринкової економіки, однакові правила гри для всіх та мінімальне втручання держави в економіку, а в уряді наразі триває активний процес трансформації.

Ексміністр підмітив, що готовий відійти і дати шанс реалізувати плани вже новій команді, оскільки їх концепція розвитку держави може бути більш успішною.

Проте він наголосив, що має надію, що вже розпочаті реформи не будуть зупинені.

Милованов зауважив, що він зробив все, що від нього залежало, на посаді міністра розвитку економіки, запустив три важливі для України ринки, зберігши при цьому курс, інфляцію та збільшення зарплат.


Як писав "Вголос", не поділили 90 млрд гривень: Маркарова влаштувала суперечку з Миловановим.