Президент Володимир Зеленський констатував застарілість текстів деяких чинних законів України і навів приклад "ленінських ідей" у Кодексі про працю.

Про це передає "Українська правда".

"Безнадійно застарів Кодекс законів про працю. Він створений у 1971 році. Зараз ті самі правила ми пропонуємо підприємцям, іноземцям, не дивно, що вони не хочуть їх приймати", - сказав президент.

"Унаслідок перемоги великої жовтневої соціалістичної революції  в нашій країні були створені необхідні передумови для розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем - задоволення потреби трудящих у житлі, втілюючи у життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно реалізує розроблену комуністичною партією програму житлового будівництва", - процитував Зеленський чинний кодекс.

"Як вам?... Зараз 2019 рік і це досі чинний український закон, який регулює житлові відносини. Вибачте, це – треш! І це має піти в історію", - додав президент.

За його словами, Україні слід позбутися "нафталінового пострадянського регулювання". Зокрема, щодо заборони українців вільно розпоряджатися власною землею чи грати в легальні азартні ігри.

Також Зеленський сказав, що в майбутньому слід очікувати реформу судів, а СБУ позбавлять невластивих функцій.

Нагадаємо, що Зеленський розповів, як збирається зменшувати зовнішні борги.