Про це Савченко заявила в ефірі телеканалу NewsOne.ua.

«Мені, мабуть, мало б дуже лестити, що я одна можу завербувати ФСБшників, будучи в тюрмі у ФСБешників. Де, по ходу, вони мене мали б завербувати. Завербувати тих, хто тримає мене в полоні, коли вони тримають мене в полоні і, начебто, вони мене мають завербувати. Завербувати СБУшників, Збройні сили, ну ще не знаю там кого, до цілого державного перевороту», – заявила Савченко.

При цьому, вона додала, що такі звинувачення на її адресу – хороші.

«Ви знаєте, звинувачення у державному перевороті і замаху на владу – це хороші звинувачення. Хороші чому? Тому що, це мрія, в принципі, кожного українця», – заявила Савченко.

Раніше деякі українські ЗМІ із посиланням на джерела серед нардепів повідомили, що Надія Савченко сьогодні, 15 березня, прийшла до Верховної Ради України із гранатами та пістолетом у кишенях. За інформацією журналістів, кілька депутатів від фракції «Народний фронт», зокрема Андрій Тетерук і Андрій Левус, після короткої розмови із депутаткою вивели її із сесійної зали.

Також стало відомо, що Савченко погодилась віддати боєприпаси за умови, що інцидент не отримає публічного поширення.

Натомість прес-секретар Савченко у коментарі ЗМІ назвала цю інформацію «чиїмись шаленими фантазіями».

Як уже повідомлялося, сьогодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко підготував подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Під час засідання ВРУ Луценко заявив, що Савченко хотіла підірвати Верховну Раду та розстріляти нардепів.

Також сьогодні під стінами СБУ Савченко заявила, що протягом трьох днів перебувала в Європі – і щойно повернулася до України. Там вона мала багато зустрічей із європейськими політиками і могла мати ще більше, «якби не завадили події в Україні». 

До всього, нардеп закликала українців до військового перевороту.

Раніше СБУ викликала Савченко на допит у справі щодо затриманого керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.