Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут виклала в мережу нові спокусливі знімки й поділилася із шанувальниками інтимними деталями життя.

Зірка опублікувала в "Інстаграмі" відповіді на запитання своїх читачів. Серед них було питання про ексколегу телеведучої Сергія Притулу.

"Сумуєш за Притулою?" - запитали Фреймут. "Сумую, бо якщо люблю, то назавжди", - відповіла ведуча.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Запитували ви, відповідала я, фотографувала @ianatokarchuk 🌷 ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀✉️Що викликає у вас посмішку? ­ Моя сім‘я. На Новий рік подарувала чоловікові книгу, над якою працювала 2 роки. Вона обмеженого видання, де зібрано фрази моїх дітей з моменту, як вони почали розмовляти. Це і викликає посмішку. ­ ✉️Що вам допомогло в досягненні того, ким ви є? ­ Важливо не зраджувати нікого. Ні себе, ніколи і ні за яких обставин; тоді залишишся собою і не буде соромно дивитися щоранку на себе в дзеркало. ­ ✉️Як легко навчитися говорити людям «ні», коли це потрібно? ­ Як правило, завжди погоджуються повії, тому говорити «ні» — це ознака гарного тону, я вам цього бажаю. ­ ✉️Буде новий сезон «Від пацанки до панянки»? ­ Буде, звісно буде. Хороший проект, але без мене, бо в компанії мого чоловіка...дружина і чоловік разом працювати не можуть. ­ ✉️Каких правил вы придерживаетесь в питании. Очень хорошо выглядите! ­ Хитруні ви, дівчата. Чомусь про бездоганну фігуру запитують ті, хто самі мають неперевершений вигляд. Але моє правило — все робити мало, мало їсти, мало спати, мало пити ( я про просекко). ­ ✉️Де можна купити такі кросівки? ­ Стиль життя вимагає бігати за дітьми, тому я підбори змінила на гарні кросівки. Дякую за те, що помітили! Недаремно інвестувала в них гроші, ось ці, наприклад, придбала в бутику Celine. ­ ✉️Ответьте тезисно пожалуйста для меня леди -это … ­ Для мене бути леді — це мати гарну освіту, не обов’язково бути багатійкою, але обов’язково бути охайною. Мати гарний смак і дбати про те, щоб людям навколо тебе було добре. ­ ✉️Как вы думаете какой вы будете бабушкой для своих внуков!? спасибо ­ Мені б дуже хотілося бути бабою Олею, в якої є дід Володя, які живуть між двома країнами: Україною і Англією. А в Англії шукайте мене десь в Челсі, там я буду бавити своїх внуків. В мене їх буде 20. ­ ✉️Що стало поштовхом до написання перших книжок? ­ Книги пишуть, аби зекономити на психологах. Це історії про біль, розчарування, кохання. Моя перша книга «Де їсть і з ким спить Фреймут» була про красиві пережиті стосунки. ⠀ Продовження 👉🏻

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)